Šiltnamiai "OPTIMA"

Rėmas karkaso pagamintas iš tvirto metalo, tik poto dengiamas cinku, kas įtakoja gaminio ilgaamžiskumą ir atsparumą korozijai. Šiltnamio rėmai pagaminti iš aukštos kokybės plieninių keturkampių vamzdžių. Šiltnamio rėmui naudojamas 20x30mm neplonintos sienelės cinkuoti keturkampiai vamzdžiai. Lankai yra išlieti iš vientiso metalo, tai lemia ilgaamžiškumą. Lankai pilnai uždari, jokios durtinės siūlės. Tai ne skardos lankstinys. Arkų tankumas, kas 1.00m. tai lemia ilgaamžiškumą.

Polikarbonatinė danga

Polikarbonato danga su 10 metų garantija.Sertifikuota. Mes naudojame POLYGAL/Izraelis gamintojo polikarbonato dangą. Kreipiame dėmesį ne į STORĮ, bet į SVORĮ ir KIETUMĄ, nes krušos atveju ledo gabaliukai atšoks geriau būtent nuo 4mm o ne 6mm. nes ji yra elastingesnė. Taip pat 4mm danga geriau apsigaubia ant karkaso nepalikdama nereikalingų plyšių.

! ! ! Montavimo video instrukcija ! ! !

Šiltnamių OPTIMA Kainos:

**Kainos nurodytos su 4mm danga, yra galimybė dėti 6mm dangą!

OPTIMA 10
Dydis: 10,4kv.m.
Plotis 2,6m. ilgis 4m.
Aukštis 2,1m.

Kaina: 345€**

OPTIMA 15
Dydis: 15,6kv.m.
Plotis 2,6m. ilgis 6m.
Aukštis 2,1m.

Kaina: 445**

OPTIMA 20
Dydis: 20.8kv.m.
Plotis 2,6m. ilgis 8m.
Aukštis 2,1m.

Kaina: 545**

OPTIMA 25
Dydis: 26kv.m.
Plotis 2,6m. ilgis 10m.
Aukštis 2,1m.

Kaina: 645**

Šiltnamius galima pirkti ir išsimokėtinai

SB LIZINGAS

PRIVALUMAI:

1. Uždaras keturkampas profilis. Uždaras profilis turi pranašumą prieš kitų šiltnamių profilius nes neturi griovelių, ertmių kuriose laikosi drėgmė,kaupiasi sąmanos ir žemės. Taip pats jis neturi durtinių dalių, o tai suteikia stiprumo.

2. Visos metalinės dalys yra pilnai cinkuotos naudojant cinkavimo vonias. Cinku padengta abi profilio pusės. Tai padeda apsiginti nuo rūdžių!

3. Lankai yra vientisi. Vientisi lankai be jungimų yra daug stipresni nei tie kurie yra iš durtinių dalių. Tuo pačiu nėra tiek varžtelių , o tai reiškia jog pučiant stipriam vėjui bei prabėgus ilgesniam laikui šiltnamio dalys neatsipalaiduos.

4. Priekinė bei galinė dalys yra pilnai suvirintos. Tai taip pat suteikia šiltnamiui standumo, o durys yra vientisos su orlaide viršuje. Vientisos durys yra daug stipresnės nei tos kurios yra iš dviejų dalių.

5. Dvi durys bei orlaidės iš abiejų šiltnamio galų. Tai šiltnamis su dviem durim, o tai reiškia jog Jum nebūtina papildomai išlaidauti dedant stoglangius, Jūs turite pakankamai gerą vėdinimą iš abiejų šiltnamio galų. O ir vaikščioti daug patogiau.

6. Lengvas surinkimas. Šis šiltnamis labai lengvai susirenka. Kaip ir minėjome lankai vientisi ir su paruoštomis skylėmis

GARANTINIS LAIKOTARPIS

Šiam šiltnamiui suteikiama garantija: Konstrukcijai - 3 metai Polikarbonatinei dangai - 10 metų. Garantija nuo gamtos stichijų padarytos žalos neteikiama. Siūlome susisiekti su savo draudimo kompanijos atstovais ir aptarti sodo statinių apsaugos draudimo galimybes.